Kurz: Jak zachránit manželství

JAK SE DÁ napravit manželství, které vypadá, že se řítí do záhuby? Co dělat, když se pár neustále hádá? Jak zvrátit situaci, když jeden z páru nebo oba uvažují o odloučení, a jejich manželství je už v troskách? L. Ron Hubbard zjistil přesné důvody, proč se manželství rozpadají, proč se ztrácí komunikace mezi dvěma lidmi a proč se jeden z partnerů pokouší odejít. Jak se dá tato nepříjemná situace zachránit?

Na kurzu Jak zachránit manželství se naučíte: • Tři společné prvky každého vztahu, které můžete použit na vytvoření trvalého a úspěšného svazku. • Jak vyřešit nejčastější zdroj těžkostí mezi manžely? • Důvod, proč se manželé rozcházejí – a způsob, jak to napravit.

Základní fakta obsažené v tomto kurzu se týkají všech vztahů. Tvoří jedinou skutečnou fungující technologii vztahů a zachránily tisíce starých a nových vztahů.
Délka kurzu: 3 dní na částečný rozvrh. Cena kurzu : 1815 Kč. Materiál ke kurzu : 330 Kč. Celkem : 2145 Kč

Reference od absolventů kurzu

Svoje manželství mám nyní pod úplnou kontrolou. Vím, jak udržovat komunikaci s partnerem, jak spolu tvořit, jak překonat jakoukoliv překážku a zabezpečit, aby to fungovalo.
J.T.
Jednoduchost těchto údajů je tak působivá a ohromující! Mám pocit, že mnohem lépe rozumím manželství, tomu, jak zvládat problémy, příčině problémů a dalším věcem. Mám pocit, že teď je všechno úplně jasné a že dokážu zvládnout jakékoliv problémy, které se objeví!
N.L.
Tento kurz byl úžasný!“ Nikdy jsem nevěděl, že k rozvodům dochází z tak jednoduchých důvodů. Lidé mají sklon dělat věci komplikovanějšími, než ve skutečnosti jsou. Mám pocit, že tento kurz má hodnotu miliónů dolarů. Velmi mi pomohl a všechen zmatek je pryč! Už vím, co se dělo v mých minulých neúspěšných vztazích.
V.D.
Během tohoto kurzu jsem dospěl k jednomu velkému poznání. Hodně věcí v životě začalo do sebe zapadat. Toto je kurz pro každého, kdo má nějaký vztah. Pomůže udržet vztah, nebo člověk díky němu pochopí to, co se stalo v minulosti.
D.I.