Kurz: Osobní hodnoty a integrita

ČLOVĚK, KTERÝ JE čestný a upřímný, dosáhne svoje cíle mnohem snáze než někdo, kdo je nečestný. Žit v souladu se svými ideály je zaručenou cestou k úspěchu. Ale jak se dá žit s nimi v souladu? Porozumějte základní příčiny, proč lidé ztrácejí osobní integritu a odtahují se od jiných lidí. Objevte nástroje, které změní váš život a díky kterým budete šťastnější, produktivnější a budete více prosperovat. Na kurzu Osobní hodnoty a integrita se naučíte: • Jak si určit osobní hodnoty a jak tyto hodnoty ovlivňují celý váš život. • Co je dobro a zlo, přesné definice správného a nesprávného a jak můžete tyto znalosti použit, abyste vedli šťastnější a úspěšnější život. • Jak můžete obnovit svojí osobní integritu, zlepšit svoje životní podmínky a pomoci jiným zlepšit jejich životy. Jak řekl L. Ron Hubbard: „Kdyby tak člověk poznal jednoduchou technologii etiky, mohl by dosáhnut sebeúctu, osobní uspokojení a úspěch, o kterých si myslí, že je schopný o nich jen snít, ale ne je dosáhnout.“ Na tomto kurzu budete mít příležitost dosáhnout právě toto. Když budete vědět, jak zvládat příčiny schované za vašimi neúspěchy, můžete změnit svůj život k lepšímu a neúspěchy se stanou minulostí. Délka kurzu: 7 dní na částečný rozvrh. Cena kurzu : 2000 Kč. Materiál ke kurzu : 330 Kč. Celkem : 2330 Kč

Reference od absolventů kurzu

Pefektní kurz! Člověk se nebojí říkat pravdu. Již dnes používám činnosti v práce, ve vztahu s kamarády. Je skvělé vědět, kým jsem a co jsou mé skutečné hodnoty. Díky uvědomění si mých overtů (morálních přestupků) a existencí dynamik se mi dýchá o moc lépe! TVOŘENÍ JDE SAMO :-) Děkuji
D.K
Byl to úžasný pocit dokončit tento kurz, protože jsem začala vnímat, že mám v životě určitou hodnotu. Chci mít ráda sama sebe a teď se mi to daří. Zbavuji se nenávisti k sobě.    
H.F.
Byl to úžasný pocit dokončit tento kurz, protože jsem začala vnímat, že mám v životě určitou hodnotu. Chci mít ráda sama sebe a teď se mi to daří. Zbavuji se nenávisti k sobě.
P.G.
Teď jsem úplně jiný člověk. Nikdy jsem nezažila takovou úžasnou a rychlou změnu. Jsem mnohem více stabilnější, šťastnější a jistější. Věřím si, věřím tomu, co dělám a vím, že můžu a budu tvořit lepší budoucnost.
M.B